RU LV EN
Uroloģija
Proktoloģija
Seksoloģija
Ginekoloģija
LOR
Ķirurģija
Iekšķīgas slimības
Dermatoveneroloģija
Psihiatrija/psihoterapija
Alergoloģija
Gjensidige
Ekstender

VIP Style

Publicēts  03.05.2007

BulletSakiet lūdzu, vai apgraizīšanas (cirkumcīzijas) operāciju var veikt arī ambulatori vietējā anestēzijā? Nevēlos tikt pakļauts centrālai anestēzijai tik sīkas operācijas dēļ!


BulletLabdien! Man ir problēma, mīlējoties ar savu meiteni ar kuru jau draudzejos 1,5 gadu, es beidzu jau pēc kādām 3 min. Vai tas ir normāli? Ja ne tad kā to var ārstēt, vai var ko darīt paša spēkiem!? Un otrs jautājums man locekļa galviņas apakšdaļā ir tādas mazas baltas pumpiņas, viņas man pavisam netraucē, bet var būt tā ir kāda slimība? Un tā ir jārstē, šīs pumpiņas man gan ir jau kopš seniem laikiem! Jau iepriekš paldies par atbildēm!


BulletVīrietis - 31gads. Sveicināti! Mani moca tāda problēma, kā ļoti ātra sēklas noplūšana.Varētu teikt, ka pat priešlaicīga jo līdz ievadīšanai es pat netieku un arī erekcija nav nekāda dižā. Piebildīšu, ka patstāvīga draudzene man ir tikai apmēram kādu pusgadu. Pirms tam ir bijuši tikai gadījuma sakari vai arī vispār nekā, bet nu tad es vismaz varēju kādas minūtes 3-4 izturēt. Mīļie dakterīši, vai mani var glābt???

Copyright © 2004 UniKLINIKA. All rights reserved. Phone: (+371) 7505047. Fax: (+371) 7505047.
e-mail: info@uniklinika.lv
Programmed by NovaMedia