RU LV EN
Uroloģija
Proktoloģija
Seksoloģija
Ginekoloģija
LOR
Ķirurģija
Iekšķīgas slimības
Dermatoveneroloģija
Psihiatrija/psihoterapija
Alergoloģija
Gjensidige
Ekstender

VIP Style

Publicēts  12.07.2007

BulletVēlos uzzināt, vai pirms vizītes pie proktologa ir nepieciešama iepriekšeja sagatavošanās - badošanās, klizmas veikšana?


BulletLabdien, man ir 29.gadi. Pirms dažām dienām sāku just nepatīkamākas (sāpīgākas) izjūtas pie vēdera izejas, un tagad secināju, ka ir parādījies neliels zirņa lieluma bumbulītis pie anālās atveres. Vidus šim bumbulītim izskatās tumšāks. Nedaudz ir arī nieze, svīšana. Vai tas varētu norādīt uz hemoroīdiem? Vai ar šo problēmu var griezties pie ģimenes ārsta vai tikai pie proktologa?


BulletNu jau kādu nedēļu šausmīgi sāk sāpēt astes kaula rajonā pēcpuses "vaigu" sākumā, kurā ir diezgan stiprs pietūkums dēļ kā sēdēšana staigāšana un gulēšana ir ļoti sāpīga! Pietūkums nav uz anālās atveras bet gan kadus 3-4 cm no tas ("vaigu" sākumā). Vai tas varētu būt hemaroīds?


BulletMani interesē jautājums par niezi anālās atveres rajonā. Esmu griezusies pie ginekologa, dermatologa, proktologa, endokrinologa - bet bez rezultātiem. Arī uz parazītiem esmu parbaudījusies. Kur varētu griezties, lai atlikušie gadi nebūtu ar to jāsamierinās. Vēl man nav 50, bet šī problēma ir jau 4 gadus.


BulletBeidzot esmu saņēmusies par to runāt. Pirms gada uz anālās atveres parādījās sāpīgs bumbulis, kas velāk pārlīsa radot diezgan lielu rētu, kura nesmuki izskatās. Par šo rētu piemirsu, tāpēc ka nekas nekur nesāpēja. Šobrīd ir uzmeties otrs tāds pats bumbulis, un diezgan sāpīgs, grūti ir iet uz tualiti un veidojas aizcietējumi, pēc tam tā vieta asiņo. Gribu saņemties un apmeklēt proktologu. Kā Jūs domāt, vai tie ir hemaroīdi? Lai arī man ir 31 gads, es ļoti baidos un jūtos neērti no šīs vizītes. Paldies.


BulletLabdien, man ir 27 gadi. Nebiju neko dzirdējusi par hemoroīdiem, tādēļ arī nespēju noteikt simptomus. Bet pirms pāris dienām pie anālās atveres parādījās tāds kā maisiņš, kas ir diezgan sapīgs. Nekādu citādu sūdzību nav, ar aizcietējumiem arī nemokos. Vai tie ir t.s. hemoroīdi? Un vai manis aprakstītā situācija izskatās pēc ielaistas stadijas?


BulletMan ir 25 gadi. Pēc dzemdībām 4 gadus atpakaļ man parādījās ārējie hemoroīdi, kas netraucēja. Biju lasījusi, ka tie varot izzust. Tomēr arvien biežāk mani nomoka vēdera aizcietējumi un pēdējā laikā parādījusies arī asiņošana. Man ļoti bail no proktologa apmeklējuma, tomēr esmu ļoti uztraukusies par savu veselību - esmu gandrīz droša, ka man būs nepieciešama operācija. Cik ilgi pēc tās es nevarēšu strādāt, cik dienas aizņem pēcoperācijas periods, cik tas maksā?


BulletMan ir 29 gadi. Es mokos ar hemoroīdiem. Vēl parādījās krampjveida sāpes tūpļa vidū un zarnās, kā arī biezi-gļotaini balti izdalījumi pēc zarnu iztukšošanās. Ko lai iesāk, man ir bailes par kādu audzēju.


BulletJautājums proktologam. Es gribētu zināt vai anālās gļotādas plīsumu var ārstēt arī bez ķirurģiskas iejaukšanās? Griezos pie proktologa un tur teica ka tikai jāoperē. Ko piedāvā Jūsu klīnika un cik maksā pilna izmeklēšana pie proktologa Jūsu klīnikā?


BulletVai UNIKLĪNIKĀ pie ārsta-proktologa der ģīmenes ārsta nosūtījums?


BulletPēc pirmās grūtniecības parādījās ārējie hemoroīdi. Nekas nesāp, vēdera izeja ir normāla un nav bijusi sāpīga. Arī nekas neniez, bet traucē šie te ārējie mezgli. Vai tiešām bez ķirurģiskas operācijas tos nav iespējams likvidēt? Esmu dzirdējusi par lateksa gredzenu uzlikšanu, piesaldēšanu. Vai kādas no šīm metodēm pielieto jūsu klīnikā un cik tas maksā?


BulletJautājums: ir konkrēts hemoroīds pie anālās atveres, jau sen. Tas parādījās pēc trešajām dzemdībām. Tas ir niezošs un traucē arī citādi. Vai no tā ir iespēms atbrīvoties. Ja jā, tad, vai tas ir sarežģīti un cik tas varētu maksāt?


BulletJau ilgāku laiku ir pastiprināta nieze anālās atveres rajonā un tikai. Aptiekā piedāvā tikai ziedes pret hemaroidiem, tās niezi mazina, bet lietojot jau ilgāk par mēnesi un dažādas, nieze nepazūd.


BulletPēdējā laikā konstatēju, ka vēders neiziet "pilnībā", tas rada nepatīkamu smaguma sajūtu. Reizēm izjūtu asas krampjveida sāpes anālajā atverē un taisnajā zarnā. Kādu speciālistu jūs ieteiktu apmeklēt? Vai tiešām proktologu? Ļoti baidos no šī ārsta apmeklējuma.


BulletIr jautājums saistībā ar pastāvīgu niezi anālas atveres apvidu. It sevišķi tas saasinās nakts stundas. Ar ko tas varētu būt saistīts?


BulletIzlasīju interneta par hemoroīdu problēmu un ari man tāda ir. Pašlaik dzīvoju un strādāju ārzemēs, man nav aizcietējumu, vēders iziet normāli, bet visu laiku (jau 2 mēn.) ir spēcīga nieze anālas atveres apvidu.Ko Jūs ieteiktu darīt?

Copyright © 2004 UniKLINIKA. All rights reserved. Phone: (+371) 7505047. Fax: (+371) 7505047.
e-mail: info@uniklinika.lv
Programmed by NovaMedia