RU LV EN
Uroloģija
Proktoloģija
Seksoloģija
Ginekoloģija
LOR
Ķirurģija
Iekšķīgas slimības
Dermatoveneroloģija
Psihiatrija/psihoterapija
Alergoloģija
Gjensidige
Ekstender

VIP Style

Publicēts  02.11.2006

BulletLabdien! Vai trihomonoze var izraisit hronisku iekaisumu kas savukārt izraisa impotenci?


BulletLabdien. Jautājums dermatologam. Man jau kā 2 mēnešus uz plaukstām (tikai pie īkšķa pamatnes) veidojas balti, zemādas izsitumi kā čūliņas un tajās ir škidrums. Pēc kāda laika tie izžūst un no tām vietām nolobās āda. Dažreiz tie izsitumi nedaudz niez un tad kad nolobījusies āda paliek liels sarkans plankums, kas diezgan stipri sūrst. Nekad agrāk man šādi izsitumi nav bijuši. Biju pie viena ārsta, kurš uzstādīja diagnozi - ekzēma. Lietoju viņa izrakstītos preparātus, taču vēl joprojām nevaru no šiem izsitumiem atbrīvoties. Ko Jūs ieteiktu?


BulletLabdien, vēlējos Jums pajautāt par šādu sejas ādas problēmu. Mūsu ģimenē, gan man, gan brālim ir ļoti daudz zemādas balto pumpiņu, kuras nevar pats izspiest. Sevišķi daudz to ir uz vaigiem un acu rajonā. Regulāri apmeklēju kosmetologu,kas ar adatu izņem, bet tas nav patīkami, jo pēc tam vēl kādu nedēļu āda ir sadurstīta un ar daudzām dzīstošām rētiņām. Taču šiem kunkulīšiem ir tendence atkal parādīties no jauna. Sakiet lūdzu, no kā tie rodas? Par ko tie liecina? Esmu dzērusi sēra bumbiņas, bet bez jebkādiem redzamiem uzlabojumiem. Sakiet lūdzu, kā var tikt vāļā no šīs problēmas?


BulletManam vīram (22) uz elkoņiem parādījās izsitumi pēc dauzīšanās pa gultu ar asu pārklāju - braukājot ar elkoņiem. Bet iepriekš nekādu izsitumu nebija. Sākumā domājām ka tie ir vienkārši nobrāzumi, bet laikam ejot tie nepazuda un tagad aizejot pie dermataloga, viņam teica ka tā ir psoriaze, un šāda veida izsitumi parādās uz viu ķermeni (kājām, muguras un pat uz dibena). Vai var kādā veidā šo slimību izārstēt? Un kur var dabūt kādu sīkāku informāciju par šo slimību? Viņš ļoti pārdzīvo: viņš ir jauns un uztrucas par izsitumu pavairošanu, kā arī par slimības pārmantotību. Lūdzu palīdziet kā mums cīnīties ar šo slimību un kā viņam palīdzēt - vai griezties pie psihologa? Viņš ļoti pārdzīvo...


BulletEs vēlētos uzzināt, vai pie jums iespējams veikt dzimumzīmītes pārbaudi un cik tas maksātu. Esmu nolēmusi vietā,kur ir dzimumzīmīte, veikt tetovējumu. Procedūras veicējs saka, ka tā man nav dzimumzīmīte, bet gan ādas pigmentācija, jo nav vērsta uz āru, tāpēc komplikācijām nevajadzētu būt.


BulletLabdien! Man jau aptuveni 3 gadus dekolte zonā ir balts plankumiņš santīma lielumā, tas parādijās pēc vējbakām. Vai man ir iespēeja to novērst? Tas neiedeg. Vai pie Jums to var izārstēt? Paldies!


BulletMan vienam pirkstam nags aug, bet paaudzis 3 mm, tas ir tā kā atlecis nost. Pie pamatnes nags ir rozā, bet tālāk ir necaurspīdīgs.


BulletMan uz kājas, t.i. pēdas virspuses jau vairākus gadus ir konstanta izmēra plankums, kurš ir tāds ka ekzēma vai kaut kāds dermatīts vai kas, kas nežēlīgi niez, es vienmēr nokasu līdz asinīm, jo nevaru paciest to ka niez, it ka zvīņains nav, bet baidos, ka pa šiem gadiem būs tā sabojāta šī maiga ādas virskārta, ka pat ja to var izārstēt, paliks reta...tā ir? Un kā ņem analīzes no šādam problēmām?


BulletJautājums dermatologam. Man ir 21 gads, apmēram 3 mēnešus cinos ar sāpīgām pumpām. Vairāk tās ir uz pieres (tuvāk matu daļai). Taču reizēm pumpas parādās arī uz vaigiem, tad tās atgādina zilgani-sarkanus pleķus. Izspiest tās pumpas ir grūti, jo ir sajūta, ka viņas ir pārāk dziļas, tāpēc tas liek domāt, ka gluži pinnes tās nav. Sakritība vai nē, bet šādas pumpas parādījās kopš uzsāku lietot Jeanine kontr. tabletes. Ginekoloģe teica, ka no tām nevarot būt, tās tieši pret pumpām ļoti labas. Biju arī pie dermatologa, kurš neko neizmeklējot izrakstija antibiotiķu smēri un aptiekā pagatavojamas zāles, kuras jāsmērē uz pumpām. Pumpas kā bija, tā arī turpina rasties. Vai ir vērts doties uz Rīgu un veikt sejas izmeklēšanu?


BulletMan labas rokas īkšķim pa vidu iet tādas strīpiņas, kuras ir dzeltenīga krāsa, un viņš ir tāds grumbuļains, un tas nags ir palicis cietāks. Ko man darīt, kādus smēres lietot. Esmu lietojusi tautas līdzekļus - kalatejas lapas (Puķes), bet tā ari nekas nemainās. Kas tas varētu būt, vai tā ir nagu sēnīte?


BulletKā var zināt kāda ārsta konsultācija nepieciešama, ja ir ādas slimība, iespējams, ka ekzēma vai dermīts, kas rodas no alerģijas? Vai nepieciešama dermatologa vai alergologa konsultācija?


BulletLabdien. Manam vīram iegūstot jebkura veida brūci uz rokām, pēc tās sadzīšanas, paliek sarkanīgi - violēti plankumi, kuri neizzūd. Brūces diezgan ilgi nedzīst. Sakiet, no kā tas varētu būt, un pie kāda speciālista vajadzētu griezties?


BulletMan uz sejas ir dziļi, strutaini izsitumi, laikam jau pinnes. Ir veiktas dažādas analīzes- heliko baktērija, kura pēdējo reizi bija normālā līmeni, kā arī uz dažādiem hormoniem. Nu jau 6 mēnesi lietoju arī Diane 35. Ir lietotas visdažādākās smēres, losjoni utt. Taču, rezultāts joprojām nav. Šī problēma ir jau 5 gadus, pastiprināti pēdējā gada laikā. Paldies!


BulletMan jau vairāk kā 20 gadus ir psoriāze - ziemas forma. Izlasīju, ka pie Jums to ārstē. Lūdzu paskaidrojiet, vai šīs slimības ārstēšanai izmantojam kādas citas metodes (B vitamīnu kurss, ziedes: daivonet, daivobet, elocon utt., vannas), ko jau esmu izmēģinājusi.


BulletMana problēma ir šāda. Vienas kājas īkšķa nags ir kļuvis tumšāks, mainījis krāsu, brūngans. Tajā pašā laikā ar citiem nagiem viss ir kārtībā, tāpat arī ar ādu. Vai varētu dot kādus padomus?

Copyright © 2004 UniKLINIKA. All rights reserved. Phone: (+371) 7505047. Fax: (+371) 7505047.
e-mail: info@uniklinika.lv
Programmed by NovaMedia