RU LV EN
Mūsu speciālisti
Konfidencialitāte
Mūsu koordinātes
Gjensidige
Ekstender

VIP Style

 

Par mums

 

Medicīnas centrs UniKLINIKA dibināts 2000.gadā. Pirmās šāda veida ārstniecības iestādes bija izveidotas Rietumos, vēlāk, ņemot vērā augošo pieprasījumu, šādi specializēti centri radās Austrumeiropā, bet vēlāk Krievijā un, visbeidzot, arī Latvijā. “Mēs nolēmām “neizgudrot riteni” un ieviesām vadošo rietumu klīniku, kur arī tika apmācīti mūsu speciālisti, darbības shēmu” – stāsta klīnikas direktors Dmitrijs Ivanovs-Loškanovs. Pašlaik diagnostikas un ārstēšanas metodes mūsu klīnikā atbilst pasaules attīstīto valstu līmenim.
UniKLINIKA izveidošanas pamatā bija vēlme mainīt pašreizējo situāciju medicīnisko pakalpojumu tirgū. Mēs centāmies maksimāli saīsināt pacienta ceļu līdz ārstam-speciālistam. Dispečera loma mūsu centrā ir uzticēta laipnam administratoram, kas atbildēs uz visiem jūsu telefoniski vai personīgi uzdotajiem jautājumiem, palīdzēs jums izvēlēties vajadzīgo speciālistu, izstāstīs par iespējamām izmeklēšanas metodēm un citiem pakalpojumiem.
Sākotnēji UniKLINIKA specializējās mazā iegurņa orgānu slimību ārstēšanā, taču ar laiku mēs sākām pieaicināt arī citu specialitāšu ārstus. Tas ir likumsakarīgi, jo mūsu pieeja slimību ārstēšanā ir kompleksa un to nevar nodrošināt bez vispusīgas situācijas analīzes.
Tādejādi UniKLINIKA nonāca pie nepieciešamības sniegt pilnu medicīnisko pakalpojumu klāstu, un šodien tā ir daudzprofilu medicīnas centrs. “Ērtību nodrošināšana pacientam un ārstēšanas efektivitāte ir galvenie mūsu darba kritēriji”, - atzīmē Dr. Ivanovs-Loškanovs.


Starptautiskā sadarbība


UniKLINIKA aktīvi sadarbojas ar ārzemju medicīniskajiem un zinātniskajiem centriem. Tas ļauj pastāvīgi paaugstināt mūsu ārstu kvalifikāciju, pielietot jaunākās medicīnas zinātnes izstrādes un pilnveidot ārstēšanas metodes.
UniKLINIKA – oficiāls neoperatīvās uroloģijas un androloģijas centra  САНОС (Maskava) pārstāvis. Sadarbība ar šo centru ļauj pielietot tādu prostatīta ārstēšanas metodi kā instrumentāla priekšdziedzera drenēšana.
UniKLINIKA sadarbojas arī ar starptautisko medicīnas centru tīklu ON CLINIC.

Copyright © 2004 UniKLINIKA. All rights reserved. Phone: (+371) 7505047. Fax: (+371) 7505047.
e-mail: info@uniklinika.lv
Programmed by NovaMedia