RU LV EN
Uroloģija
Proktoloģija
Seksoloģija
Ginekoloģija
LOR
Ķirurģija
Iekšķīgas slimības
Dermatoveneroloģija
Psihiatrija/psihoterapija
Alergoloģija
Gjensidige
Ekstender

VIP Style

Publicēts  22.08.2007

BulletLabdien! Man ir 23 gadi. Gatavojos kļūt par mammu. Vai jūsu klīnikā ir iespējams novērot grūtniecību? Kādi ārsti vispār jāapmeklē un vai tie ir piejami Uniklīnikā?


BulletSveiki! Gribu zināt Jūsu viedokli par spirāli kā kontracepcijas metodi! Esmu 20 gadus jauna! Vai tas ir iespējams, ko iesakat jūs! Kādas tam visam var būt sekas? Paldies!


BulletSveiki! Man ir aizkavejušies mēnešreizes. Ar seksu nodarbojusies vēl neesmu. Parasti tās ir regulāras, bet iepriekšējo reizi aizkavējās par pāris dienām un nu tagad jau gandrīz divas nedēļas. Ko man iesākt???


BulletSveiki! Man ir aizkavejušies mēnešreizes. Ar seksu nodarbojusies vēl neesmu. Parasti tās ir regulāras, bet iepriekšējo reizi aizkavējās par pāris dienām un nu tagad jau gandrīz divas nedēļas. Ko man iesākt???


BulletManai mammai sacietējums krūtī. Vai ar elastogrāfijas palīdzību var noteikt vai tas ir ļaundabīgs vai nē? Un cik tas izmaksā?


BulletMan atklājusies ielaista ureplazma. Neko nevaru darīt, bet ļoti gribas bērniņu. Vai nepastāv iepšeja,ka šī iemesla dēļ esmu neauglīga? Un vai Jūsu klīnikā iespējams ārstēties šādā sakarā?


BulletLabdien! Esmu stāvoklī un gribētu Jums pajautāt vai mājās veicot uzkopšanas darbus vajadzētu izvairīties lietot dažādu sadzīves ķīmiju. Šodien saelpojos "Cilitu" un tagad esmu nopietni nobažījusies vai ar to nenodarīju pāri mazulim.


BulletVai ir iespējams, kaut ko darīt, ja man dzemde ir atliekusies uz aizmuguri? Šī problēma man parādījās 15 gados, tagad man ir 21.


BulletLabdien. Es gribētu lielākas krūtis. Vai ar hormonālo tablešu palīdzību to ir iespējams izdarīt? Kautvai nedaudz lielākas. Kādi ir plusi un kādi mīnusi? Cik tas ir efektīvi? Paldies.


BulletMan pēdējās mēnešreizes bija pusotru mēnešu atpakaļ. Šorīt veicu (aptiekaas nopērkamo) grūtniecības testu, kas uzrādīja NEGATĪVU rezultātu. Ar ciklu man vienmēr viss ir bijis kārtībā un nav bijušas aizkavēšanās. Nekādas kontracepcijas tabletes nelietoju 1 mēnesi (pēc mēnešreizēm). Pirms tam lietoju 2 mēnešus. Vai testu es neesmu veikusi par ātru? Un ja ir ārpusdzemdes grūtniecība, vai rezultāts arī uzrādītos NEGATĪVS? Paldies, gaidu atbildi!!!


BulletMan atklāja paaugstinātu prolaktīna līmeni. Vai tas varētu būt iemesls neauglībai?


BulletVai tiešām neko nevar darīt, ja ir olvadu necaurlaidība?


BulletLabdien! Man 24 gadi. Pirms 5 gadiem man bija problēmas ar vīrišķajiem hormoniem, kas izraisīja pārāk cietu olnīcu apvalku un bija ļoti neregulārs cikls. Ārsts man izrakstīja Diane-35, ko lietoju gadu. Pēc tam ultrosonogrāfijas apskatē viss bija kārtībā un ārsts nozīmēja Cilest, ko dzēru 4 gadus. Arī tad viss bija kārtībā. Tagad nolēmu pārtraukt dzert OK, bet nu jau mēnesi kavējas mēnešreizes. Kas tam varētu būt par iemeslu, ja grūtniecības tests ir negatīvs. Cik maksātu vizīte un izmeklēšana? Ko jūs man ieteiktu?


BulletMan ir 22 gadi. Problēma sākās ar menustrāciju traucējumiem (tikai nedaudz smērējās, izdalījumi bija gaiši rozā krāsā). Pēc kādām 3 dienām menustruācijas pazuda. Dzimumakta laikā sajutu sāpes, it kā būtu noberzts, parādījās izdalījumi. Pēc tam vēl ilgi bija dedzinoša sajūta. Es gribētu uzzināt aptuveno diagnozi un cik varētu maksāt vizīte pie ginekologa, pakalpojumu cena?


BulletLabdien. Man būtu šāds jautājums: man ir 22 gadi. Nu jau kādu laiku mani uztrauc tas, ka vienā krūtī jūtu sāpes, kas ir periodiskas, bet diezgan asas. Citu sūdzību nav. Kāda būtu aptuvenā diagnoze (ja neskaita iespējamību, ka tas varētu būt vēzis) un pie kāda speciālista būtu vislabāk aiziet?


BulletLabdien. Man ir 25 gadi. Jau 5 gadus es nekādies nevaru palikt grūta. Grūtniecība nekad nav bijusi. Mēnešreizes ir neregulāras jau no pirmajām reizēm (no 15 gadiem). Esmu griezusies pie ārstiem kuri veica apskati un izrakstīja hormonālus līdzekļus mēnešreižu cikla regulēšanai.Tas līdzēja tikai uz to brībi kamēr tos lieto. Tad man bija laparoskopija un pie reizes iztīrīja arī olvadus, bet rezultāts nav. Esmu dzērusi zāles olnīcu stimulēšanai, bet ovulācijas nav. Esmu tādā izmisumā! Lūdzu sakiet ko te varētu līdzēt un cik tas varētu izmaksāt?


BulletMan ir 34 gadi. Pirms 5 gadiem man bija misets. Diemžēl man vairs neizdodas palikt stāvoklī. Analīzes neuzrāda nekādus iekaisumus, arī visādi citādi apskates neuzrāda neko tādu, kas varētu būt tam par iemeslu. Kādi iemesli varētu būt?

Copyright © 2004 UniKLINIKA. All rights reserved. Phone: (+371) 7505047. Fax: (+371) 7505047.
e-mail: info@uniklinika.lv
Programmed by NovaMedia