RU LV EN
Bullet10 gadu jubileja!  (01/11/2010)

     Mēs esam lepni būt viena no vadošajām privātklīnikām Latvijā. Uniklīnika turpina savu attīstību piedāvājot arvien jaunas ārstēšanās metodes un modernākās tehnoloģijas medicīnas nozarē...

BulletPlānveida operācijas.  (12/08/2009)

Cienījamie mūsu mājas lapas apmeklētāji!Sakarā ar esošo situāciju valsts medicīnas sektorā, „Uniklīnika” ievērojami paplašina plānveida operāciju apjomus uroloģijas, ginekoloģijas, abdominālās ķirurģijas, proktoloģijas, ortopēdijas, traumatoloģijas nozarēs, LOR-saslimšanu gadījumos...

Parādīt visas ziņas
Gjensidige
Ekstender

VIP Style

Publicēts  26.02.2013
 

Jaunā adrese - RŪPNIECĪBAS 7

No 2013. gada 4. marta UNIKLĪNIKA atrodas jaunās telpās - pēc adreses RŪPNIECĪBAS 7, Rīga. Tas ir divu kvartālu attālumā no iepriekšējas atrašanās vietas (Antonijas 8, Rīga), un tādēļ mūsu klientiem nesagadās neērtības. Klienti savu auto var novietot tieši pie klīnikas uz RŪPNIECĪBAS ielas. Klīnikas jaunās telpas ir gaišas, plašas un ērtas. Mūsu klīnikas ārstu-speciālistu komanda ir palikusi tāda pati. Tūvākajā laikā mēs piesaistīsim speciālistus, lai veiksmīgi realizētu mūsu klientu vēlmes. Interneta mājas lapas jaunais dizains priecēs mūšu klientus. Telefoni iepriekšējie 67 50 50 47, mob. 29 80 49 40.
Lasīt tālāk...
Publicēts  20.08.2010

BulletVakar bija pirmais seks. Seksa laikā pārvilkas ādiņa pāri galviņai. Iepriekš tās nebija iespējams vai bija ļoti grūti. Tagad ādiņu bija ļoti grūti dabut virsu uz galviņas, galviņas, ir ļoti jūtīga. Vai tā tam jābūt, kad ādiņa pirmo reizi pāri tika?


BulletJautājums LOR-speciālistam: vai var būt blakusdeguna dobumu iekaisums arī bez klasiskajām pazīmēm-sāpēm pieres un vaigu daļā un temperatūras?


BulletVai Uniklinika ir iespejams veikt mandelu likvidaciju? Un cik tas maksa? Paldies!


Visi jautājumi un atbildes 
 

Ar šī teksta palīdzību Jūs varat noteikt savu diagnozi. Ņemiet vērā, ka online diagnoze nevar būt par pamatu ārstēšanas kursa nozīmēšanai. Tai ir tikai informatīvs raksturs.

 • Aizsmakums un balss zudums
 • Sāpīga urinācija
 • Priekšlaicīga ejakulācija  • Pieteikties uz vizīti pie ārsta

  Pieteikties uz vizīti pie ārsta:

  (+371) 67 50 50 47


  Mēs strādājam:

  Ievadiet atslēgas vārdu un uzspiediet uz pogu "Meklēt".  Paplašināta meklēšana 
  Copyright © 2004 UniKLINIKA. All rights reserved. Phone: (+371) 7505047. Fax: (+371) 7505047.
  e-mail: info@uniklinika.lv
  Programmed by NovaMedia